Baby Design

( ilość produktów: 28 )

Szukasz najwyższej jakości produktów dla dziecka? Zależy Ci na zakupie przedmiotów wykonanych z najlepszych materiałów, zaprojektowanych w ten sposób, by zagwarantować dziecku maksimum wygody i bezpieczeństwa? Zapoznaj się z rozbudowaną ofertą produktową polskiej firmy Baby Design, obejmującą wózki dziecięce, kojce, krzesełka do karmienia, nosidełka, łóżeczka i wiele innych, pomniejszych akcesoriów dziecięcych.

Firma Baby Design specjalizuje się w produkcji przedmiotów niezwykle użytecznych, można powiedzieć niezbędnych w wychowaniu małego dziecka. Każdy z nich powstaje na bazie unikalnego projektu, przez co wyróżnia się niepowtarzalnością wyglądu, trwałością i co równie ważne, niezwykle wysokim poziomem oferowanej funkcjonalności użytkowej. Przykładem takich produktów Baby Design są oryginalne wózki dziecięce głębokie 2w1 i klasyczne wózki spacerowe. Dzięki lekkiej, przemyślanej konstrukcji, wózki gwarantują wysoki komfort dziecku siedzącemu lub jeszcze leżącemu oraz jego opiekunom – są lekkie, łatwe w prowadzeniu, bezproblemowe w codziennej obsłudze.

Co wyróżnia wózek Baby Design?

Cechą charakterystyczną oryginalnych konstrukcji Baby Design, takich jak wózki dziecięce czy krzesełka do karmienia, jest ich niepowtarzalność. Każdy z produktów tej polskiej firmy tworzony jest na podstawie unikalnego projektu, który jest pochodną własnych doświadczeń właścicieli firmy oraz sugestii rodziców – użytkowników tego typu sprzętu. Warto zaznaczyć, że wyrażenie indywidualnej opinii o zakupionym produkcie Baby Design: wózku, krzesełku do karmienia czy łóżeczku, skutkuje wydłużeniem okresu gwarancyjnego na ten przedmiot o kolejnych 12 miesięcy.

Jakie produkty Baby Design oferujemy?

W ofercie sklepu babyhit.pl znajdą Państwo oryginalne wózki Baby Design, w tym ich wersje głębokie, dedykowane dzieciom w wieku niemowlęcym oraz spacerówki dedykowane dzieciom nieco starszym, już siedzącym. Poza wózkami dysponujemy również bogatym wyborem designerskich krzesełek do karmienia, funkcjonalnych łóżeczek i kojców dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów marki Baby Design i ich zakupu.

Zobacz również:

Wózki spacerowe Wózki głęboko-spacerowe 
    pixel