Nuna

( ilość produktów: 29 )

Nie ryzykuj i postaw na asortyment marki Nuna. Jest to wysokiej klasy asortyment przystosowany do potrzeb najmłodszych użytkowników (nawet od momentu ich narodzin). Przygotowaliśmy w ofercie Babyhit.pl produkty firmy Nuna i z myślą o Twoich potrzebach sprawdziliśmy ich niezawodność i funkcjonalność. Dziś mamy pewność, że marka Nuna zadbała o to, by ich wyposażenie gwarantowało dzieciom i dorosłym to, co najlepsze. Przekonaj się o tym na własne oczy już teraz.

Wózki, foteliki i leżaczki Nuna – bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka to priorytet

Nuna to producent projektujący asortyment w taki sposób, by spełniał oczekiwania dzieci wraz z ich rozwijającym się wzrostem. Luksusowe foteliki samochodowe oraz wózki Nuna są skonstruowane z myślą o dynamicznym procesie rozwoju pociech, zapewniając im bezpieczeństwo na każdym etapie dojrzewania. Połączenie bezpieczeństwa z ponadczasowym designem stawia markę Nuna nad konkurencją. Zastosowanie tkanin niezawierających chemikaliów (tj. bawełna organiczna i wełna merynosów) gwarantuje ochronę delikatnego organizmu szkrabów. Dowiedz się więcej na temat propozycji od Nuna.

Foteliki dziecięce, wózki, leżaczki i pozostałe elementy wyposażenia firmy Nuna przystosowane do potrzeb dzieci, wykonane zostały z wyselekcjonowanych tworzyw zapewniających maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Świadczą o tym m.in. atesty i certyfikaty wystawione przez niezależnych ekspertów – tj. Certyfikat GOTS™ (Global Organic Textile Standard). Nie musisz więc obawiać się o zdrowie swojej pociechy, a podróżowanie, codzienne spacery lub leżakowanie staną się czystą przyjemnością – zarówno dla maluszków, jak i opiekunów oraz rodziców.

Brakuje Ci pewności, który wózek dziecięcy lub fotelik firmy Nuna będzie idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań? Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zespół specjalistów Babyhit.pl zapozna się z Twoimi indywidualnymi preferencjami i na tej podstawie pomoże skompletować zestaw od A do Z.

pixel