TUTIS

( ilość produktów: 19 )

W tej kategorii oferujemy wyjątkowe Wózki Tutis, które zaskoczą Cię nie tylko funkcjonalnością, ale także ciekawą ofertą kolorystyczną. Jeżeli szukasz modelu, który sprawi, że będziesz wyróżniać się w tłumie, to na pewno się nie zawiedziesz. W naszej ofercie znajdziesz modele głęboko-spacerowe oraz spacerowe, dzięki czemu możesz wybrać wariant idealnie dopasowany do aktualnych potrzeb dziecka.

Wózki Tutis głęboko-spacerowe

Wózki głęboko-spacerowe cieszą się dużą popularnością wśród rodziców. Wynika to z faktu, że mogą one służyć dziecku przez długi czas. Wózki Tutis wyposażone są w praktyczny hamulec nożny, który pozwala bezpiecznie zablokować wózek. Aluminiowy stelaż jest nie tylko trwały, ale także niezwykłe lekki. Maksymalne obciążenie wózka wynosi aż 22 kg. Z kolei żelowe koła doskonale sprawdzą się na każdym terenie. Wózki Tutis w wariancie 2w1 w zestawie mają wszystko, co potrzebne młodym rodzicom: folię przeciwdeszczową, pałąk do spacerówki, pokrowiec na nóżki, moskitierę, torbę dla mamy oraz uchwyt na kubek.

Wózki Tutis spacerowe

Co wyróżnia spacerowe wózki Tutis spośród innych modeli? Przede wszystkim doskonałe zabezpieczenie dziecka przed wypadnięciem. Spacerówka wyposażone jest nie tylko w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, ale także w praktyczną barierkę oraz pas kroczny. Regulowane oparcie z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej zapewnia dziecku komfortową drzemkę. Okienko wentylacyjne w budce zapewnia optymalny przepływ powietrza także w czasie upałów. Spacerowe wózki Tutis wykonane są z materiałów wodoodpornych oraz chroniących przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Poznaj wózki Tutis w ciekawej kolorystyce

Wózki Tutis dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, która zachwyci każdego rodzica. Dzięki temu możesz zamówić jeden z klasycznych modeli lub specjalnych, zamawianych bezpośrednio od producenta. Poznaj już teraz wózki Tutis w odcieniu metalicznego fioletu lub złota.

Sprawdź już teraz pełną ofertę i przekonaj się, jak wyjątkowy może być wózek dla Twojego maleństwa.

    pixel