Twistshake

( ilość produktów: 7 )

W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór produktów marki TWISTSHAKE. Nasza oferta została dobrana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nie tylko najmłodszych, ale także starszych dzieci. Butelki i bidony TWISTSHAKE to oferta przygotowana dla maluchów, których wysoka aktywność sprawia, że często chce im się pić. Ciekawa kolorystyka oraz pomysłowe akcesoria sprawiają, że podawania posiłków pociechom stanie się przyjemnością.

Poznaj rozszerzanie diety z TWISTSHAKE

Rozszerzanie diety u niemowląt zazwyczaj zaczyna się koło 6 miesiąca życia. Podawanie posiłków wielu rodzicom kojarzy się z licznymi zabrudzeniami. TWISTSHAKE doskonale to rozumie, dlatego w swojej ofercie posiada praktyczne sztućce, miseczki oraz talerzyki z przegródkami. Blat, na którym je dziecko możesz dodatkowo zabezpieczyć przed zabrudzeniami matą antypoślizgową. Twoje dziecko pije mleko modyfikowane? W takim razie sprawdź koniecznie praktyczny pojemnik z miarką, który sprawi, że odmierzanie odpowiedniej porcji proszku stanie się niezwykle szybkie i proste.

Butelki i bidony TWISTSHAKE — doskonały wybór na małe i duże wycieczki

W naszej ofercie znajdziesz kubki przeznaczone dla dzieci już od 4 miesiąca życia. Dzięki temu możesz stopniowo przyzwyczajać maleństwo do picia także z ustników. Interesują Cię także butelki i bidony TWISTSHAKE dla starszych dzieci? W naszej ofercie znajdziesz modele o większej pojemności, dostosowane do potrzeb kilkuletnich pociech. Sprawdź także praktyczne silikonowe śliniaki, które świetnie sprawdzą się nie tylko dla najmłodszych.

Wybierz praktyczne zestawy na prezent

Szukasz pomysłu na praktyczny prezent? W takim razie sprawdź koniecznie zestawy TWISTSHAKE. Postaw na wariant zawierający nie tylko śliniaki, talerze i sztućce, ale również tubki wielokrotnego użycia, które świetnie sprawdzą się do przechowywania i podawania różnego rodzaju musów i deserków. Ten praktyczny zestaw dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych dla dziewczynki i dla chłopca.

Sprawdź już teraz pełną ofertę i zdecyduj, który wariant zamówisz dla siebie lub dla bliskiej osoby.

    pixel