Scootandride

( ilość produktów: 13 )

Aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na rozwój dzieci. Zadbaj więc o zróżnicowaną formę uprawianego sportu i postaw na ciekawe oraz modne rozwiązania. Hulajnogi SCOOTANDRIDE to asortyment stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Przekonaj się o tym na własne oczy wraz z wyposażeniem dostępnym w ofercie sklepy Babyhit.pl. Szczegółowe informacje na temat hulajnóg, ochraniaczy i akcesoriów SCOOTANDRIDE, czekają na Ciebie w opisach. W razie pytań służymy również wsparciem i chętnie udzielimy odpowiedzi oraz pomożemy skompletować zamówienie od A do Z.

SCOOTANDRIDE – jakość to odpowiedzialność i bezpieczeństwo

SCOOTANDRIDE to doświadczony producent wysokogatunkowych hulajnóg dla dzieci i młodzieży. Ich produkty projektowane i tworzone są od 2010 roku przez ten sam zespół ekspertów, którzy na podstawie własnych umiejętności dostosowują hulajnogi oraz pozostałe elementy wyposażenia do potrzeb dzieci lub młodzieży. Zarówno hulajnogi, jak i akcesoria SCOOTANDRIDE produkowane są z myślą o aktywności i bezpieczeństwie dzieci w wieku od 1 do 12 roku życia.

Asortyment marki SCOOTANDRIDE dostępny jest w ponad 40 krajach na całym świecie i charakteryzuje się on ponadprzeciętną jakością wykonania – o czym świadczą liczne certyfikaty jakości. Wszystkie hulajnogi i akcesoria przetestowane są przez uznane instytuty badawcze i laboratoria zgodnie z krajowymi wymogami prawnymi. Potwierdzają one, że produkty spełniają wymagania przepisów TOY DIRECTIVE 2009-48-EC i REACH. Oznacza to, że wykorzystywane tworzywa pochodzą również od certyfikowanych producentów, a podczas konstruowania hulajnóg lub akcesoriów zachowano najwyższy poziom precyzji. Gwarantuje to dzieciom niezawodność i bezpieczeństwo.

Rodzice i opiekunowie młodych dzieci nie mają zazwyczaj czasu na to, by w ciągu dnia podróżować po sklepach z zabawkami i wyposażenia, poszukując wysokogatunkowych rozwiązań najwyższej jakości. Potrzebujesz więc wsparcia w skompletowaniu zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami? Zespół Babyhit.pl z chęcią odpowie na Twoje pytania i pomoże w realizacji zamówienia krok po kroku.

    pixel