Petit Collage

( ilość produktów: 3 )

Petit Collage to jeden z ponadprzeciętnych producentów zabawek dla dzieci ze wspaniałą historią. Powstała ona w 2006 roku, gdy Loreny Siminovich (założycielka) postanowiła wykonać pierwszy drewniany kolarz własnoręcznie. Z czasem powstawało coraz więcej drewnianych zabawek dla dzieci, które w krótkim czasie zdobywały uznanie coraz szerszego grona odbiorców na całym świecie. Dziś mamy zaszczyt zaprezentować zabawki Petit Collage w ofercie Babyhit.pl. Zapraszamy więc do sprawdzenia propozycji stworzonych z myślą o szkrabach. Są to małe dzieła sztuki, które mają dać radość najmłodszym.

Petit Collage – niepowtarzalne zabawki dla Twoich dzieci

Najlepszym dowodem światowego uznania dla zabawek Petit Collage jest fakt, że zostały one przedstawione w największych czasopismach na świecie. Na ich listach znaleźć można m.in. takie tytuły jak: Martha Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine. Prawdopodobnie niektórych z nich nie musimy przedstawiać, chociaż nie są one dystrybuowane na terenie Polski.

Zabawki dla dzieci od Petit Collage to ponadczasowe produkty najwyższej klasy. Dowodem na to jest fakt, że do ich produkcji wykorzystano surowce pochodzące w 80% z recyklingu. Samo drewno będące głównym materiałem wielu zabawek jest certyfikowane FSC. Pokryte są one również ekologicznymi farbami na bazie soi oraz wody, a każdy produkt posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE. Zabawki Petit Collage są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i formaldehydu.

Specjaliści z Petit Collage deklarują, że regularnie odwiedzają oni fabryki w celu kontroli jakości. Dostawcy muszą również posiadać: certyfikaty ICTI: Kodeks praktyk biznesowych, systemy zarządzania jakością ISO9001 i systemy zarządzania środowiskowego ISO14001. Gwarantują więc doskonałą zabawę bez obaw o zdrowie maluszków. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia w realizacji zamówienia, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wspólnie skompletujemy zestaw dostosowany do indywidualnych wymagań Twojego maluszka.

    pixel