Pieluchy i chusteczki nawilżane dla dzieci

( ilość produktów: 136 )

Środki do higieny niemowląt to najpotrzebniejszy element wyprawki niemowlęcej, bo to właśnie pieluszek i chusteczek nawilżanych zużywa się najwięcej. Nawet kilkadziesiąt pieluch dziennie każdy rodzic zmienia swojemu dziecku podczas jednego dnia, dlatego pieluchy i chusteczki muszą być zawsze w domu w sporej ilości.

Chusteczki Pampers

Na Bayhit.pl znajdziesz pieluchy oraz chusteczki higieniczne nawilżane w bardzo atrakcyjnych cenach. Pieluszki, które zakładasz swojemu dziecku muszą być bardzo wysokiej jakości, aby nie powodowały oparzeń i niekomfortowych dla malucha warunków.

Pieluszki Pampers Promocja

Dużą popularnością cieszą się także pieluszki muślinowe, które można stosować jako pieluchy wielokrotnego użytku, ale też jako otulacz, przytulankę do snu, podkład do przewijania, lekki ręcznik, a nawet delikatny kocyk – muślinowa pieluszka ma wiele, uniwersalnych zastosowań. Ponadto jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dbają o środowisko i tym sposobem chcą się przyczynić do zmniejszenia ilości zużycia jednorazowych pieluch. Zapraszamy do zakupu pieluch i chusteczek dostępnych w naszym sklepie.

pixel