Foteliki samochodowe 9-18 kg

( ilość produktów: 21 )

Dzieci już w pierwszym półroczu swojego życia zaczynają poznawać świat, ich mięśnie są ukształtowane na tyle, by mogły one samodzielnie siedzieć i z pewnością chcą zdobywać zupełnie nowe doświadczenia. Należy wtedy zabezpieczyć się na ewentualność podróży autem, wybierając odpowiedni fotelik 9-18 kg, z którego pomocą dziecko będzie zabezpieczone w czasie jazdy.

Biorąc pod uwagę hamowanie, przyspieszenie, prędkość i długość trasy, dziecko powinno siedzieć w pełni wygodnie, by nie odczuwać dyskomfortu. Zachęcamy do wyboru produktów renomowanych producentów, takich jak Britax Römer czy Chicco, którzy wykorzystują jedynie najlepsze materiały, zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń i doświadczenie najbardziej wybitnych specjalistów. Tak przygotowany asortyment, będzie w stanie zagwarantować bezpieczeństwo najmłodszym, którzy potrzebują opieki rodziców w czasie dorastania. 

Wybierając fotelik 9-18 kg w naszym sklepie, zawsze otrzymujesz gwarancję wyselekcjonowanych produktów i najlepszą jakość obsługi – naszym priorytetem jest wasze zadowolenie. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą fotelików samochodowych.

Sprawdź również ofertę firmy Maxi Cosi!

    pixel