Wózki głęboko-spacerowe

( ilość produktów: 407 )

Wózek jest jednym z największych zmartwień młodych rodziców, którzy szukają najlepszego wyposażenie, oferującego wygodę obsługi, lekkość i bezpieczeństwo. Wózek głęboko-spacerowy jest jednym z tych elementów, o których nie wolno zapominać, ponieważ dzięki niemu możemy wyjść z noworodkiem na świeże powietrze, by dotleniło się wystarczająco i mogło poznawać otaczający je świat.

Wózek głęboko-spacerowy składa się z dwóch elementów: gondoli i ramy. Pierwszy człon musi oferować bezpieczeństwo i wygodę maluszka, chroniąc je przed wypadnięciem, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i osłaniając pociechy przed słońcem. Zadaniem drugiego jest amortyzacja wszystkich nierówności i płynne poruszanie się po okolicy. Warto wybierać funkcjonalne modele, w których można zamienić gondolę w nosidełko, a rama może stanowić podstawę dla wózków spacerowych, które dostosowane są dla większych dzieci.

Wózki spacerowe w naszym sklepie to renomowani producenci, tacy jak Baby Design, którzy z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania!

Zobacz również:

Gondole do wózków Akcesoria do wózków Wózki głębokie

Sprawdź również ofertę firmy Maxi Cosi!

pixel