Łatwy zwrot towaru
Kup na raty
REV to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wzroście 40-150 cm, co sprawia, że REV to jedyny fotelik jakiego potrzebujecie na cały okres korzystania z fotelika przez dziecko. Fotelik posiada specjalną wkładkę dla maluszka, a po jej wyciągnięciu i wysunięciu zagłówka (aż 12 stopni regulacji wysokości!) na pożądaną wysokość będzie odpowiedni dla starszaka.
W zależności od wzrostu dziecka możesz zamocować fotelik przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a fotelik z bazą zamontujesz za pomocą systemu ISOFIX oraz podpory stabilizacyjnej.
Fotelik jest zintegrowany z obrotową bazą 360 stopni, przez co wkładanie, wyjmowanie dziecka i codzienne użytkowanie jest intuicyjne i łatwe. Wystarczy użyć jednej ręki by zmienić pozycję fotelika tyłem lub przodem do kierunku jazdy – bez demontowania czegokolwiek i obciążania kręgosłupa!
Napięcie pasów regulujesz jednym pociągnięciem zgodnie z potrzebami dziecka
REV posiada wyjmowaną wkładkę redukcyjną oraz lędźwiową dedykowaną dla maluszków
Zagłówek wykonany jest z wygodnej pianki memory, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo główki i odcinka szyjnego kręgosłupa dzięki absorpcji przeciążeń
Fotelik posiada zaawansowaną ochronę boczną chroniąc Twoje dziecko w przypadku kolizji
Wkładka redukcyjna szczelnie wypełnia przestrzeń pomiędzy fotelikiem a ciałem dziecka
![](/data/include/cms/----------------------------------------------------------------Paula/0/REV-GREY-1-e1736776930465_2.jpg)
![](/data/include/cms/----------------------------------------------------------------Paula/0/REV-GREY-5-1-e1736776111331_2.jpg)
Kilka cech fotelika samochodowego REV:
– od 40 – 150 cm wzrostu dziecka
– zgodny z rygorystyczną, europejską normą i-Size, która gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa
– montaż za pomocą zintegrowanej bazy ISOFIX
– montaż przodem i tyłem do kierunku jazdy
– waga fotelika wraz z bazą 14,6 kg
– zintegrowana baza obrotowa 360 stopni
– szeroki zakres regulacji
– 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
– 12-stopniowa regulacja zagłówka
– Pasy 5-punktowe z miękkimi ochraniaczami, pokrytymi od spodu antypoślizgowym materiałem
– intuicyjna linia prowadzenia pasa samochodowego zapewniająca jego prawidłową pozycję
– fotelik posiada sygnalizator poprawnego wpięcia bazy w zaczepy ISOFIX, poprawnego ustawienia podpory stabilizacyjnej oraz odpowiedniej pozycji rotacji siedziska
– możesz używać fotelika z ISOFIX lub bez niego, w zależności od tego czy Twój samochód posiada ISOFIX
ADAMEX - DOOR TO DOOR - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.
GWARANCJA
Produkty ADAMEX objęte są 24-miesięczną gwarancją dotyczącą wad fizycznych - niezgodności produktu z umową.
Okres ochrony liczony jest od daty zakupu produktu przez Klienta ostatecznego wskazanej na dowodzie zakupu.
SERWIS
Obsługa serwisowa realizowana jest w systemie door to door a zgłoszenia reklamacyjne należy zgłaszać mailowo bądź telefonicznie:
Pn-Pt 8:00 – 16:00
tel.: +48 609 449 445
e-mail: reklamacje@adamex.pl
tel.: +48 609 969 444
e-mail: serwis@adamex.pl