Środki przeciw komarom dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Ugryzienie komara nigdy nie jest przyjemne, ciężko powtrzymać się przed niedrapaniem skóry po ukąszeniu. Dzieci jeszcze gorzej znoszą ugryzienie przez tego insekta – bardzo często bąbel po jest większy i zdecydowanie bardziej swędzący.

Chusteczki przeciw komarom

Maluchowi niekiedy trudno wytłumaczyć, że nie powinien drapać swędzącej rany, ale na szczęście na Babyhit.pl znaleźć można środki przeciw komarom, które ulżą dziecku po nieprzyjemnych skutkach ukąszeniu przez komara. Ponadto w naszej ofercie odszukasz kosmetyki dla dzieci, które będą skutecznie odstraszały komary i pozwolą dziecku spokojnie przespać całą noc.

Środki na komary do kontaktu

Na Babyhit.pl znajdują się środki przeciw komarom, które stosuje się bezpośrednio na skórę dziecka, ale też urządzenia ultradźwiękowe odstraszające komary, które podłącza się do kontaktu. Najlepiej uniemożliwiać komarom ukoszenie dziecka i zapobiegać takiemu działaniu, niż potem zmagać się ze swędzącą raną, którą dziecko będzie cały czas rozdrapywało. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu.

      pixel