Bidony

( ilość produktów: 42 )

Dla dziecka, które dopiero uczy się samodzielności, stacją pośrednią między butelką ze smoczkiem a kubeczkiem jest bidon. Pozwala on maluchowi nauczyć się picia bez pomocy, a także doskonalić tę umiejętność i uniezależnić się od pomocy dorosłych. To wskazane również ze względu na rozwój koordynacji ruchowej i odpowiedniego reagowania na naturalne potrzeby, takie jak pragnienie.

Dostępne w ofercie sklepu bidony zostały wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Są higieniczne i dopuszczone do kontaktu z wodą. Można je łatwo rozmontować, aby dokładnie umyć. Niektóre modele zostały wyposażone w możliwość wymiany zużytych elementów, na przykład ustników.

Asortyment obejmuje zarówno bidony z rurkami, jak i sztywnymi lub miękkimi ustnikami. Wraz z rozwojem dziecka polecamy bidony z gumową rurką albo miękkim ustnikiem, które nie zaburzają doskonalenia umiejętności aparatu mowy. Znajdą się tam produkty idealne do używania w domu, ale też odpowiednie do zabrania ze sobą na wycieczkę lub przygotowania dziecku do żłobka albo przedszkola.

pixel