Wózki Britax

( ilość produktów: 19 )

Niektórzy twierdzą, że zła pogoda na spacer nie istnieje, a każdą przeciwność losu można pokonać odpowiednim rozwiązaniem. Wózki Britax zdają się być doskonałym dowodem na prawdziwość tej teorii. To, jak transportujemy nasze dzieci zmienia się nieustannie, a co roku powstają nowe rozwiązania zwiększające wygodę i bezpieczeństwo dziecięcych środków transportu. Marki takie, jak Britax nieustannie doskonalą swoje produkty, badając i testując coraz to nowsze ulepszenia swoich wózków.

Spacerówki Britax

W tej kategorii umieściliśmy owoc tej pracy, czyli niezawodne wózki spacerowe na każdą okazję i pogodę. Deszcz, wiatr a może intensywne słońce? Wózki Britax posiadają siedzisko z siatkami bocznymi i ochronną gondolą, dlatego nie będzie to żaden problem. Zabudowana budka skutecznie ochroni malucha przed niedogodnościami pogody, a zaawansowana amortyzacja w połączeniu z 5 - punktowymi pasami bezpieczeństwa sprawi, że nawet trudny z pozoru teren nie będzie dla rodzica żadną przeszkodą.

 Britax Go Next

Przysłowiową wisienką na torcie jest system szybkiego składania, który umożliwia złożenie wózka jedną ręką do stojącej pionowo postaci kompaktowej, łatwej w magazynowaniu.

    pixel