Moskitiery na wózek

( ilość produktów: 125 )

Wyobraźcie sobie beztroski spacer ze swoją pociechą, na łonie natury, z dala od domu i przyziemnych problemów. Aż tu nagle... pierwsze krople deszczu zwiastują nadchodzącą ulewę. Nieraz zaledwie kilka chwil młodego organizmu na deszczu i wietrze potrafi spowodować groźne i długotrwałe przeziębienie. Właśnie dlatego folia przeciwdeszczowa to niezbędne wyposażenie każdego wózka dziecięcego. W ciągu kilku sekund możemy założyć ją na całe siedzisko spacerowe czy też gondole i zapewnić dziecku niezawodną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Folie przeciwdeszczowe i pokrowce na wózek, spacerówki

Większość producentów zamieszcza tego typu dodatek w każdym egzemplarzu wózka, zazwyczaj w koszu na zakupy lub dedykowanej kieszonce. Każda produkowana folia przeciwdeszczowa zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza - wnętrze wózka nie nagrzewa się przesadnie, a nałożenie jej nawet przez długi czas nie sprawi maluchowi duszności czy trudności z oddychaniem. Oprócz folii produkowanych pod konkretne modele wózków, czyli szytych na miarę, w naszym sklepie dostępne są również modele uniwersalne. Zostały skrojone tak, aby leżały odpowiednio na większości pojazdów dziecięcych. Warto wybierać folie sprawdzonych producentów, np. JOOLZ lub Mutsy

Folie i pokrowce na wózek

Moskitiera do wózka działa w identyczny sposób, z tym, że nie chroni pod deszczem, a groźnymi owadami i insektami. Drobno wyszywana siateczka odgradza dziecko od komarów, pszczół, os i innych potencjalnie niebezpiecznych stworzeń. Wszyscy wiemy, jak denerwujące potrafią być wszechobecne muszki w parku czy komary nad jeziorem. Odpowiednia moskitiera zapewni maluchowi upragniony spokój i pozwoli na komfortową drzemkę na łonie natury. 

pixel