Akcesoria do fotelika samochodowego

( ilość produktów: 336 )

Akcesoria do fotelików samochodowych to z pozoru błahe, ale niezwykle przydatne gadżety. Wyróżniamy wśród nich bazy isofix, śpiworki zimowe, wkładki antypotowe, tapicerki letnie, tapicerki na zmianę, adaptery do montażu nosidełka na stelażu wózka.

Wkładka redukcyjna do fotelika samochodowego

Roletki przeciwsłoneczne na szybę, pasy do noszenia nosidełka, organizery samochodowe, ochraniacze na fotel, wkładki redukcyjne dla mniejszych dzieci, folie przeciwdeszczowe na foteliki 0-13 kg, moskitiery na nosidełka, lusterka wsteczne (umożliwiają kontakt wzrokowy z dzieckiem siedzącym tyłem do kierunku jazdy).

Rolety samochodowe

roletki samochodowe, kółka do zamontowania na nosidełku, adaptery do pasów dla kobiet w ciąży i wiele innych. Zastosowanie każdego z nich skuteczni ułatwi życie rodziców w podróży. 

W naszym sklepie znajdują się akcesoria takie jak poduszki turystyczne dla dziecka, tapicerki i pokrowce (dzięki którym możliwe jest utrzymanie fotelika w czystości), bazy do fotelików samochodowych, ochraniacze, lusterka do samochodu (które podczas jazdy umożliwiają kontakt wzrokowy z dzieckiem), a także śpiworki, ochraniacze, wkładki antypotowe i maty chłodzące (zwiększające komfort Twojego dziecka podczas jazdy), stoliczki podróżne, organizery do samochodu (pomagają utrzymać porządek w pojeździe, ale również zadbają o nasze bezpieczeństwo - rozsypane po samochodzie przedmioty mogą stanowić zagrożenie w razie wypadku) i wiele, wiele innych. Wszystkie produkty stworzone są po to, aby zadbać o najmłodszych.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep? Nasz bogaty asortyment z pewnością sprawi, że każdy klient znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb.

Zapraszamy do zakupów!

pixel