Pokrowce i tapicerki na dziecięce foteliki samochodowe

( ilość produktów: 64 )

W tej kategorii znajdują się pokrowce i tapicerki do fotelików samochodowych. Ich główną zaletą jest fakt, że mocno zwiększają komfort dziecka - maluch nie będzie pocić się podczas jazdy. Co więcej, dzięki pokrowcom, dużo prościej jest ochronić fotelik przed zabrudzeniami. Nie trzeba prać całej tapicerki - wystarczy zadbać o pokrowiec!

Warto kupić i zapasową tapicerkę, i dodatkowy pokrowiec zwłaszcza w przypadku, gdy dużo podróżujemy samochodem z dzieckiem. O wiele prościej jest zadbać wtedy o czystość fotelika!

Pokrowce na foteliki samochodowe

Pokrowce i tapicerki do fotelików w naszym asortymencie dostępne są w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Nie ma problemu z tym, aby idealnie dopasować rozmiar - a jak wiadomo, to dopasowanie właśnie zapewnia największy komfort i funkcjonalność. W razie pytań i wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością doradzimy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu - jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Udanych zakupów!

pixel