Siateczki do karmienia

( ilość produktów: 5 )

Sprawdź możliwości, które do zaoferowania mają siateczki do karmienia. Chcesz poznać potencjał takich rozwiązań? Zobacz zatem komponenty, które przygotowaliśmy w tej części sklepu i przekonaj się, jak wiele mają one do zaoferowania. Zapraszamy serdecznie po bezpieczne siateczki do karmienia i nie tylko! W Babyhit.pl znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować przy codziennych obowiązkach.

Siateczki do karmienia – co to jest i jak ich używać?

Urozmaicenie diety noworodków to podstawa dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Oczywiście szkraby nie mogą jeść wszystkiego od swoich pierwszych dni, lecz z czasem należy zacząć przyzwyczajać ich organizm do pokarmów stałych. Warto w tym celu wykorzystać siateczki do karmienia, czyli niezwykle sprytny gadżet, dzięki któremu rodzic lub opiekun może wprowadzać nowe produkty spożywcze znacznie wcześniej – bez obaw o ewentualne zadławienie itp.

Jak zatem używać takich siateczek? Otóż wystarczy umieścić w nich produkty spożywcze, np. banana, który jest jedną z najbezpieczniejszych propozycji dla maluchów potrzebujących zbilansowanej diety urozmaiconej we wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Automatycznie kształt siateczki zaczyna przypominać smoczek, więc szkrab powinien poradzić sobie z dalszym procesem. Gdy umieści on siateczkę z bananem w ustach i zacznie imitować ruchy przeżuwania, owoc zacznie powoli przedostawać się przez oczka w formie papki, którą maluch zna przecież z różnego rodzaju słoiczków. Gwarantujemy jednak, że taka forma przekąski będzie dla niego świetną alternatywą, która zapewni mnóstwo fantastycznych emocji i wrażeń. Sprawdź to na własne oczy i zobacz, jak nawet niejadki chętnie zaczynają jeść i domagają się cały czas dokładek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że siateczki do karmienia mają kontakt nie tylko z żywotnością, ale i bezpośrednim układem pokarmy dziecka. Muszą więc one gwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa, nie reagując tym samym na kontakt z produktami spożywczymi lub śliną. Przygotowaliśmy więc produkty sygnowane logo najlepszych producentów w branży.

    pixel