Śpiworki do fotelików

( ilość produktów: 25 )

Śpiworki do fotelików samochodowych to opcjonalne akcesorium, które staje się niezwykle przydatne w czasie chłodniejszych dni. Zapewnia większą ilość ciepła i skutecznie izoluje dziecko od niekorzystnych warunków zewnętrznych. Są one szczególnie przydatne w momencie, gdy ogrzewanie samochodowe nie jest szczególnie wydajne, czy też w sytuacji, kiedy maluch musi spędzić dłuższy czas na dworze w nosidełku. 

Śpiworek do fotelika dziecięcego pozwala na bezpieczniejsze i zdrowsze przewożenie dzieci. Posiadają dedykowane otwory na pasy bezpieczeństwa w fotelikach, czego na pewno nie znajdziemy w kurteczce zimowej. Dodatkowo zostały zaprojektowane tak, aby oferowały korzystną dla fizjologii dziecka pozycję spoczynkową w trakcie jazdy. Jeśli czeka Was dłuższa podróż, śpiworek dla dziecka będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż dodatkowa warstwa odzieży. 

Śpiworki do nosidełka

Śpiworki zimowe zazwyczaj są projektowane i dopasowywane do konkretnych modeli nosidełek i fotelików samochodowych. Pozwala to na idealne dopasowanie materiału do profilu wnętrza siedziska. Gwarantuje to utrzymanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, a także, co równie ważne, komfortu i zdrowej pozycji dziecka. Po przełożeniu pasów w foteliku przez dedykowane otwory w śpiworku, maluch będzie osłonięty przed zimnem, wiatrem i deszczem z każdej strony. 

pixel