Wózki Joie

( ilość produktów: 30 )

Wiele się ostatnio mówi o tym, że wszystko, co posiadamy powinno spełniać przynajmniej kilka funkcji. Im więcej problemów jesteśmy w stanie rozwiązać przy pomocy jednego narzędzia, tym wartościowsze dla nas ono jest. Nie inaczej jest w przypadku wózków dziecięcych. Nowoczesne wózki, takie jak te produkowane przez renomowanego producenta Joie, już dawno przestały być wyłącznie środkiem transportu pozwalającym przetransportować małe dziecko z punktu a, do punktu b.

Gondola Joie Litetrax 4

Dziś wózki Joie pozwalają na o wiele więcej, dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i bardzo pomysłowej konstrukcji. Uniwersalne wózki spacerowe Joie posiadają wszystko, czego będziemy potrzebować na spacerze, niezależnie od tego, czy będzie on krótką poranną przebieżką, czy długim poobiednią wędrówką.

 Joie akcesoria

Uchwyt do złożenia wózka jedną ręką, płynna wielostopniowa regulacja oparcia i podnóżka czy kółka w systemie 360°, ułatwiające prowadzenie w każdych warunkach to zaledwie niektóre udogodnień, które znajdziemy w wózkach Joie. Chcesz wiedzieć więcej? Po prostu sprawdź jeden z wielu modeli, które umieściliśmy w tej kategorii!

pixel