Osłona fotela przed dzieckiem

( ilość produktów: 77 )

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele akcesoriów do fotelików samochodowych, które w konkretnych sytuacjach mogą okazać się bardzo przydatne:

Folia przeciwdeszczowa do fotelika: w sytuacji, gdy na dworze leje jak z cebra, wyjście z dzieckiem w nosidełku jest niemożliwe - najczęściej skończy się przeziębieniem. Dedykowana folia szczelnie osłoni cały fotelik i nie narazi Twojego dziecka na choćby kroplę deszczu.

Osłona fotela przed dzieckiem

Moskitiera do fotelika ochroni malucha przed denerwującymi, a czasami niebezpiecznymi owadami i insektami. Ukąszenie komara jest bardzo denerwujące dla niemowlaka, który jeszcze nie wie, jak się podrapać. Moskitiera do nosidełka zapewnia wewnętrzny spokój zarówno dziecku, jak i rodzicom.

Wkładki antypotowe do fotelików zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i skutecznie ograniczają pocenie się malucha - nawet podczas największych upałów. Struktura materiału, z którego są wykonane nie podrażnia skóry i nie ogranicza ruchów dziecka.

Lusterko wsteczne pozwala na kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem, które jest ułożone tyłem do kierunku jazdy. Jest to szczególnie ważne, gdy w samochodzie nie ma nikogo innego. 

pixel