Foteliki Lionelo

( ilość produktów: 22 )

Jeśli poszukujesz solidnego i praktycznego fotelika samochodowego dla dziecka, sprawdź szeroką ofertę modeli od firmy Lionelo. Produkty tej renomowanej marki wyróżniają się trwałością i funkcjonalnością. Foteliki Lionelo zostały wyposażone w rozbudowane opcje regulacji, dzięki którym siedzisko rośnie wraz z dzieckiem. Do ich produkcji wykorzystano trwałe materiały, gwarantujące wytrzymałość i estetyczny wygląd nawet po długotrwałym stosowaniu fotelika.

Foteliki Lionelo są przeznaczone dla pociech w różnym wieku. W zależności od modelu nadają się dla kilkumiesięcznych maluszków, a także dzieci w wieku do 12 lat. Specjalna budowa i kształt fotelików dopasowuje się zarówno do kanapy samochodu, jak i rosnącego szkraba. Foteliki skutecznie chronią dzieci w przypadku kolizji czy gwałtownego hamowania.

W produktach zamontowano głębokie zagłówki wyściełane specjalną pianką, która zapewnia wysoki komfort maluchowi, a także odpowiednio zabezpiecza głowę i szyję dziecka przed urazami. Wybrane modele wyposażono w opcję kilkustopniowej regulacji zagłówka, która pozwala na dopasowanie siedziska do rosnącego dziecka, a także podłokietniki wpływające na wygodę podróżowania. W niektórych fotelikach zamocowano ponadto oddychającą wkładkę Dri-Seat, która zapewnia wyjątkowy komfort wrażliwej skórze pociechy. Wybrane wersje można montować tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Artykuły są łatwe w montażu i utrzymaniu czystości dzięki zdejmowanej tapicerce, którą można prać w pralce. Są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

pixel