Sklepy i markety

( ilość produktów: 6 )

Dostępne w BabyHit.pl zabawkowe sklepy i markety to gadżety, które z pewnością zachwycą Twoje dziecko. Bogato wyposażone, bajecznie kolorowe akcesoria zapewniają doskonałą zabawę dzieciom w różnym wieku. Maluchy mogą wcielić się w kasjera i sprzedawać, pakować, wydawać zakupy, liczyć pieniądze i obsługiwać klientów. Mają też możliwość wcielenia się w postać kupującego i zrobienia zakupów jak dorośli. Dzięki naszym zestawom Twoja pociecha może poczuć się jak na prawdziwych zakupach w supermarkecie.


Zabawa w sklep z dostępnymi w naszym asortymencie gadżetami to nie tylko doskonała rozrywka dla dziecka. Dzięki oferowanym akcesoriom maluchy uczą się liczyć produkty oraz zabawkowe pieniądze. Rozwijają również swą kreatywność, zdolności manualne i interpersonalne. Odgrywając różne role z życia dorosłych, ćwiczą także umiejętności społeczne.


Oferujemy zabawki od sprawdzonych producentów. Wszystkie gadżety wyprodukowano z wytrzymałych, solidnych tworzyw z odpowiednimi atestami jakości i bezpieczeństwa.

    pixel